Jak sprawić, żeby kobieta Orgasm- za każdym razem z nią przespać

Bez względu na to, ile pieniędzy wydajesz na ukochaną i jak HPV u mężczyzn wiele romantycznych rzeczy zrobić z nią prawdą jest, że najważniejszą rzeczą będzie ona pragnie od was jest doskonałą wydajność w łóżku. Wykonywanie dobrze w łóżku, dając jej ziem orgazm wstrząsające będzie przejść długą drogę w umacnianiu relacji. Problem zaczyna się, kiedy wytrysk zanim jeszcze zostanie pobudzony. W tym artykule będziemy dyskutować o kilku ważnych rzeczy, które możesz zrobić, aby kobiety jęczeć z rozkoszy i być jej mężczyzna na całe życie.

Co poszło nie tak w łóżku? Generalnie ludzie się overexcited o seks ze swoim partnerem i nie może oprzeć się pokusie wnikając w nią. W wyniku tego, że zapomni o cielesnych potrzeb kobiety i zmusić ich drogę do seksu. Na przykład to, co większość ludzi zrobić, to zatrzymajcie się HPV u mężczyzn w grę wstępną w ciągu 5 minut, a następnie przenikać i wytrysku w ciągu dwóch minut, a jego gra nad z kobietą pozostawił niedosyt, a człowiek czuje się przygnębiony po wykończenia całość w ciągu dziesięciu minut, dla których myślał on trwać całą noc.

Jak pokonać przeszkody Jeśli planujesz go prawo i postępować zgodnie z planem nie ma powodu, dlaczego nie będzie trwał dłużej w łóżku i być człowiekiem, który każda kobieta na tej planecie pragnie. Przede wszystkim iść powoli na rzeczy i zachować spokój. Gdy dojdziesz do pomieszczenia nie wystarczy wskoczyć do łóżka, ale powoli pieścić, całować namiętnie, dotknij jej punkty witalne jak szyi, wnętrze ud, powiedzmy romantyczne rzeczy w uszach cicho, że pozwoli jej szaleją. Następnie powoli zdjąć ubranie i całować każdą część, która pobiera rozbierającego. Czy to wszystko, dopóki nie stwierdza HPV u mężczyzn się, że teraz jest gotowy do penetracji. Jeśli pójdziesz na robienie rzeczy w ten sposób systematyczny istnieje duża szansa, że ​​będzie ona ślinić z przyjemnością i będzie mieć orgazm zawsze chciał mieć.